Zavřít reklamu

Samsung pro svou příští vlajkovou řadu vyvinul nové unikátní pouzdro. Údajně se jmenuje Clear Gadget Case nebo Standing Case with Ring Grip Universal a jeho uniklé rendery odhalují některé zajímavé novinky a možnou NFC konektivitu. Je jisté, že toto Galaxy S23 pouzdro bude skutečně nevšední.

Rendery, které pustil do oběhu leaker Roland Quandt, ukazují nový design pouzdra s kovovým kroužkem a potiskem „Slide to Unlock“ na plastovém víku, k němuž je kroužek uchycen. Leaker upozornil, že si není jistý, zda se jedná o oficiální pouzdro, které Samsung vydá pro řadu Galaxy S23, zároveň však dodal, že odpovídá oběma popisům, tedy „Clear Gadget Case“ a „Standing Case with Ring Grip Universal“.

Nápis „Slide to Unlock“ může naznačovat, že pouzdro by mohlo uživatelům umožnit odemknout Galaxy S23 přejetím po zadním panelu. Nebo je tu jen proto, aby uživatele instruoval, jak mají odemknout kovový kroužek.

Pouzdro má podle všeho také LED světlo, jehož účel nám není známý. Nicméně naznačuje, že pouzdro by mělo být nějakým způsobem schopné komunikovat s telefonem, možná přes NFC. LED světla se na pouzdrech obecně používají pro notifikace nebo zobrazení stavu baterie telefonu. Jak to s potenciálně unikátním pouzdrem ve skutečnosti bude, bychom se měli dozvědět již velmi brzy, konkrétně 1. února, kdy Samsung řadu Galaxy S23 uvede na scénu. Spolu s ní se jistě dočkáme i řady zajímavého příslušenství přímo s dílny výrobce.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.