Zavřít reklamu

Samsung se na letošním veletrhu CES zavázal zlepšovat ekosystém svých zařízení a konektivitu mezi různými zařízeními prostřednictvím platformy pro chytrou domácnost SmartThings. V rámci své nové strategie nyní začal vydávat velkou aktualizaci pro aplikaci SmartThings na hodinkách Galaxy Watch. Update přináší pohodlnější ovládání připojených zařízení ze zápěstí uživatele.

Nejnovější aktualizace pro aplikaci SmartThings (verze 1.1.08) na hodinky Galaxy Watch přináší několik zásadních vylepšení a nových funkcí. Za prvé se nyní mohou uživatelé Galaxy Watch k aplikaci dostat swajpnutím doprava z ciferníku.

A za druhé, uživatelé Galaxy Watch nyní mohou ovládat více zařízení Samsungu a třetích stran, včetně chytrého přívěsku SmartTag, čističek vzduchu, termostatů a okenních rolet. Tyto kategorie zařízení bylo možné dosud ovládat pouze prostřednictvím aplikace SmartThings na smartphonech.

Díky nové aktualizaci mohou nyní uživatelé Galaxy Watch živě streamovat domácí a zvonkové kamery z kamer značek Next a Ring (s podporou technologie WebRTC) přímo na svá zápěstí. Mohou rovněž používat Galaxy Watch k hovoru s hosty na dálku.

Uživatelé Galaxy Watch mohou nyní navíc spouštět či zastavovat vyzvánění a ovládat hlasitost vyzvánění přívěsku SmartTag. Mohou také upravovat otáčky ventilátoru čističek vzduchu, nastavovat teplotu termostatů a otevírat, zavírat, pozastavovat a upravovat úrovně okenních rolet.

A v neposlední řadě mohou nyní uživatelé Galaxy Watch na dálku ovládat připojené chytré televizory prostřednictvím nově přidané funkce Device-to-Device (D2D). Ta konkrétně funguje s chytrými televizory Samsungu s podporou technologie BT HID a vyžaduje, aby byla zařízení v dosahu Bluetooth.

Nejnovější aktualizace aplikace SmartThings je dostupná pro modely Galaxy Watch běžící na operačním systému Wear OS, tedy Galaxy Watch4, Galaxy Watch4 Classic, Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro.

Chytré hodinky Samsungu se systémem Wear OS koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.