Zavřít reklamu

Jak vyplývá z dosud uniklých renderů, Galaxy S23 Ultra design se od Galaxy S22 Ultra nebude na první pohled prakticky vůbec lišit. Nyní unikly srovnávací obrázky obou telefonů ukazující je z boku, z nichž lze vyčíst, že jisté rozdíly mezi nimi přeci jen budou.

Na renderech, které zveřejnil leaker Ice universe, můžeme vidět, že tři zadní fotoaparáty Galaxy S23 Ultra jsou oproti těm na Galaxy S22 Ultra větší a zdají se být i o něco tlustší. Dále je možné vidět, že příští Ultra má rozšířený střední rám a že fyzická tlačítka jsou umístěna o něco nížeji.

Ice universe kromě toho sdílel velikost rámečků Galaxy S23 Ultra. Levý a pravý prý budou měřit 2,2 mm, horní 2,7 mm a spodní 3,6 mm. V tomto ohledu by tak měla být příští nejvyšší „vlajka“ korejského obra velmi podobná té aktuální. Leaker dodal, že kruhový výřez pro selfie kamerku bude mít průměr 3,7 mm.

Galaxy S23 Ultra bude jinak podle všeho dostupný ve čtyřech barvách: černé, růžové, krémové a zelené. Podle některých úniků se bude nabízet v dalších čtyřech, a to šedé, světle modré, světle zelené a červené. Spolu s modely Galaxy S23 a S23+ bude představen již za dva týdny.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.