Zavřít reklamu

Jak jistě víte, Samsung již za měsíc uvede na scénu svou příští vlajkovou řadu Galaxy S23. Telefony řady poběží na z Androidu 13 vycházející nadstavbě One UI 5.1. Nyní vyšlo najevo, že zahájil interní testování nadstavby na ohebném telefonu Galaxy Z Fold4. Aktuální vlajková skládačka korejského obra, která byla uvedena na trh loni v srpnu, z krabičky běžela na Androidu 12L s nadstavbou One UI 4.1.1 a aktualizaci s Androidem 13 obdržela před několika týdny.

Galaxy Z Fold4 aktuálně používá Android 13 s nadstavbou One UI 5.0. Toto není první zpráva o probíhajícím interním testování nadstavby One UI 5.1. Tento týden jsme informovali, že ji Samsung také interně testuje na telefonech řady Galaxy S22.

Pokud budeme vycházet z obvyklé aktualizační strategie Samsungu, nadstavba One UI 5.1 by měla na řadu Galaxy S22 dorazit několik dní po představení řady Galaxy S23. Pokud jde o testovací firmware pro Galaxy Z Fold4, ten nese číslo verze F936NKSU1CVLH. Písmeno „C“ v číslu verze znamená, že firmware je pro čtvrtý Fold třetí hlavní aktualizací One UI.

V tuto chvíli není příliš jasné, co nadstavba One UI 5.1 nabídne. Samsung každopádně naznačil, že si pro ni vyhradil některé možnosti přizpůsobení zamykací obrazovky nebo widgety baterie.

Nový telefon Samsungu s podporou Androidu 13 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.