Zavřít reklamu

Poukazovat na to, jak skvěle se Samsungu daří aktualizovat zařízení Galaxy na Android 13 a One UI 5.0, je už docela zbytečné. Společnost v posledních několika měsících vydává aktualizaci systému pro smartphony a tablety Galaxy téměř každý den a do konce roku se pravděpodobně aktualizují všechna způsobilá zařízení společnosti. Jen nyní už běží na Androidu 13 a One UI 5.0 přibližně 50 zařízení Galaxy. 

Jednou z dobrých věcí na zavádění uživatelského rozhraní One UI 5.0 byla lhostejnost společnosti Samsung k cenovkám jeho zařízení, takže se poměrně záhy dostalo i na modely řady Galaxy A a M. Ale víte, co je ještě lepší? To, že i když to vypadá, že Samsung jen spěchá s tím, aby dodržel stanovené termíny, jsou tyto aktualizace překvapivě bez chyb.

Dokonalé odladění systému 

Ať už používáte Galaxy S22 Ultra, Galaxy S21 FE, Galaxy A53, anebo úplně jiné zařízení Galaxy s Androidem 13 a One UI 5.0, tak ve všech případech pravděpodobně nenajdete důvod ke stížnostem. Výkon se na všech těchto zařízeních zlepšil (i když je možné, že Samsung jen trochu upravil animace, aby se zdálo, že je zařízení rychlejší a/nebo plynulejší) a kromě toho se nesetkáte s pády nativních aplikací. Stojí za zmínku, že mluvíme o počátečním firmwaru Android 13/One UI 5.0 pro všechna zařízení, což znamená, že aktualizace, které Samsung vydal, byly stabilní hned, a to bez nutnosti akutních oprav.

Nejenže tedy Samsung zvýšil svou snahu v rychlém zavádění aktualizace, ale také se postaral o to, aby měli uživatelé hned od začátku co nejlepší a nejstabilnější prostředí. Upřímně řečeno, je to ohromující a v tuto chvíli se mohu jen ptát: „Bude sám Samsung při dalších vydáních velkých aktualizací systému Android a uživatelského rozhraní One UI schopen alespoň vyrovnat se tomu, čeho dosáhl letos?“ Uvidíme za rok.

Nový Samsung telefon s podporou Androidu 13 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.