Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung pracuje na nové bezdrátové nabíječce s názvem SmartThings Station. Pár týdnů poté, co získala Bluetooth certifikaci, nyní dostala „štempl“ i od amerického úřadu Federal Communications Commission (FCC). Jeho certifikace odhalila některé její specifikace a to, jak bude vypadat.

Certifikace FCC odkryla, že nabíječka SmartThings Station (EP-P9500) bude podporovat bezdrátový komunikační standard Zigbee, funkci WPT (Wireless Power Transfer), Bluetooth LE a Wi-Fi a/b/g/n/ac. Neodhalila však to nejdůležitější – nabíjecí výkon.

Nabíječka by kromě toho mohla umět komunikovat s mobilní aplikací SmartThings a umožnit uživatelům sledovat úroveň nabití jejich zařízení. Dávalo by také smysl, kdyby uměla zapínat a vypínat bezdrátové nabíjení. Součástí certifikačních dokumentů je první fotografie nabíječky, i když kvůli „geometrickým“ popiskům na ní není úplně dobře vidět. Každopádně lze ze snímku vyčíst, že zařízení má obdélníkový tvar se zaoblenými rohy a zdánlivě připomíná tablet.

Nabíječka by mohla být uvedena na scénu spolu s příští vlajkovou řadou Samsungu Galaxy S23 nebo o něco později. Korejský obr již potvrdil, že řadu světu odhalí v únoru.

Nejlepší nabíječky pro mobily koupíte zde

Dnes nejčtenější

.