Zavřít reklamu

S tím, jak se Android 13 s nadstavbou One UI 5.0 začíná šířit na více zařízení Galaxy, Samsung zároveň přidává podporu Androidu 13 do řady svých aplikací, jako je například Good Lock. Tou nejnovější je Záznamník.

Záznamník nyní podporuje jednu s nejlepších funkcí, která byla představena již v Androidu 12. Pokud si v Androidu 13 vyberete vlastní barevnou paletu pro uživatelské rozhraní, když použijete tapetu, tato barevná paleta se použije i v Záznamníku.

Samsung také do nové verze aplikace přidal možnost vypnout položku Recent searches (nedávná hledání). Pokud jste dříve v Záznamníku něco hledali, výsledky hledání se uložily jako návrhy pro příští stisknutí tlačítka vyhledávání, nyní se však můžete ujistit, že aplikace nebude ukládat žádná klíčová slova. Korejský obr tuto možnost zavedl patrně proto, aby zvýšil ochranu soukromí uživatelů.

S tím, jak Samsung vydává aktualizaci s Androidem 13/One UI 5.0 na další zařízení (naposledy update obdržely řady Galaxy S21, S20 a Note20), je nanejvýš pravděpodobné, že v blízké budoucnosti dostane oficiální podporu Androidu 13 více aplikací z jeho dílny.

Dnes nejčtenější

.