Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung pracuje na několika nových modelech řady Galaxy A. Jedním z nich je Galaxy A54 5G. Nyní do éteru pronikly jeho první rendery, které ukazují zásadní designovou změnu oproti jeho „budoucímu předchůdci“ Galaxy A53 5G.

Z renderů, které zveřejnil web 91Mobiles, vyplývá, že Galaxy A54 5G bude mít oproti Galaxy A53 5G odlišný design zadního fotoaparátu. Jednotlivé senzory nebudou sídlit v modulu, ale stát samostatně. Stejný design fotoaparátu by měla mít i příští vlajková řada Samsungu Galaxy S23. Rendery také potvrzují, že telefon bude mít jen tři fotoaparáty místo čtyř, jako má Galaxy A53 5G – konkrétně podle všeho půjde o hlavní senzor, ultraširokoúhlý objektiv a makro kameru (chybět tedy bude hloubkový senzor, což nicméně nebude příliš velká ztráta, protože tento fotoaparát bývá u telefonů spíše do počtu).

Z obrázků dále plyne, že Galaxy A54 5G bude mít zcela plochý zadní panel a lehce zaoblený rám po vzoru telefonů Galaxy S22 nebo S22+. Displej se zdá být také plochý a má kruhový výřez.

Telefon by jinak měl disponovat čipsetem Exynos 1380, 50MPx hlavním fotoaparátem, baterií s kapacitou 5100 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení a softwarově bude s největší pravděpodobností postaven na Androidu 13 a nadstavbě One UI 5.0. Uveden na scénu by mohl být již začátkem příštího roku.

Galaxy A53 5G koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.