Zavřít reklamu

Jak jste jistě zaznamenali, Samsung včera začal vydávat ostrou verzi z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 na další zařízení, konkrétně na řady Galaxy S21, S20 a Note20. Očekává se, že to samé učiní do konce měsíce v případě některých dalších zařízení. Jedním z nich je ohebný telefon Galaxy Z Fold4, který ještě předtím dostal novou (v pořadí již čtvrtou) betaverzi.

Samsung vydal novou betu One UI 5.0 pro čtvrtý Fold v Číně, Indii a několika evropských zemích. Kromě vylepšení stability opravuje několik bugů, včetně překrývající se klávesnice v horizontálním režimu, problému s únikem paměti ve fotorežimu Pro nebo roztažení hudebního widgetu na zamykací obrazovce při používání aplikace Good Lock. Může to být poslední betaverze před vydáním verze pro veřejnost.

Připomeňme, že jako první začala dostávat finální verzi One UI 5.0 před dvěma týdny aktuální vlajková řada Samsungu Galaxy S22. Ještě letos ji mají dostat další skládačky Galaxy Z Fold3, Z Flip4 a Z Flip3, „budgetové vlajky“ Galaxy S20 FE a S21 FE a aktuální hity střední třídy Galaxy A33 5G a A53 5G.

Galaxy Z Fold4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.