Zavřít reklamu

Jak jsme vás ráno informovali, tak se nakonec také stalo. Předzvěstí k tomu bylo mylné vydání One UI 5.0 v Itálii, nicméně nyní se dočkal celý evropský a asijský trh, který oficiálně dostává Android 13 a One UI 5.0. Je tedy jedno, jestli má vaše zařízení Exynos nebo Snapdragon, jen to musí být model řady Galaxy S22.

Po měsících beta testování získávají Samsung Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra stabilní sestavu nadstavby One UI 5.0 spolu s Androidem 13. Aktualizace má číslo sestavení S908BXXU2BVJA pro Exynos a číslo sestavení S908EXXU2BVJA pro Snapdragon a přichází jen několik málo dní poté, co byla vydána finální beta One UI 5.0 pro celou vrcholnou řadu telefonů Galaxy.

One UI 5.0 přináší spoustu nových funkcí, a to tedy nejen ty, kterými disponuje Android 13. Jde o personalizovanější widgety, nové rozhraní pro oznámení, rozpoznávání textu, lepší možnosti přístupnosti a mnohem víc. Už máme zprávy, že aktualizace je dostupná v Česku i na Slovensku. Najdete ji v Nastavení -> Aktualizace softwaru.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.