Zavřít reklamu

Hodinkový operační systém Wear OS v poslední době dostává stále více funkcí a aplikací, aby mohl soupeřit se systémem Applu watchOS. Poslední fitness společností, která na hodinky s Wear OS vydala svou aplikaci, je Peloton.

Aplikace Peloton je nyní dostupná na hodinkách s Wear OS 3, tedy konkrétně na Google Pixel Watch a řadách Samsung Galaxy Watch4 a Watch 5. Stalo se tak více než půl roku poté, co „přistála“ na Apple Watch.

Upřímně řečeno, Peloton mohl ještě chvíli počkat, než svou „appku“ na Wear OS 3 vypustí, protože jedinou věcí, kterou lze pomocí ní dělat, je sledování srdečního tepu. Kromě toho aplikace není podporována ve všech zemích. Aplikaci navíc podle všeho nelze spárovat s kolem Peloton, přitom ve verzi pro Apple Watch to možné je.

Podobně jako aplikace Apple Fitness+ vám Peloton umožňuje si prohlížet cvičební hodiny a synchronizovat data přímo z hodinek. Pokud vám nevadí, že aplikace toho – alespoň v tuto chvíli – nabízí velmi málo, můžete si ji pro své hodinky s Wear OS 3 stáhnout zde. Pro ty ostatní bude lepší alternativou například Strava.

Chytré hodinky Samsungu koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.