Zavřít reklamu

Jak jistě dobře víte, aktuální vlajková řada Samsungu Galaxy S22 obdržela minulý týden vysoce očekávanou aktualizaci se systémem One UI 5.0. Na jeho komunitních fórech v Jižní Koreji se však krátce nato objevilo několik příspěvků, které si stěžují na problémy s připojením Bluetooth, jež mohou, ale také nemusejí, postihovat i uživatele Galaxy S22 s One UI 5.0 v jiných zemích.

Z informací, které z korejských komunitních fór Samsungu shromáždil web SamMobile, vyplývá, že problém brání uživatelům hodinek řady Galaxy Watch4 se připojit ke Galaxy S22 běžící na One UI 5.0. Podle všeho tento bug postihuje pouze základní model Galaxy S22, nikoli modely S22+ a S22 Ultra. Problém také může být omezen na variantu s čipem Qualcommu a týkat se pouze uživatelů v Jižní Koreji. Alespoň v tuto chvíli se zdá, že není příliš rozšířený.

V případě, že používáte Galaxy S22, S22+ nebo S22 Ultra s One UI 5.0, dejte nám do komentářů vědět, jestli jste při párování s Galaxy Watch4 či jinými hodinkami Samsungu zaznamenali nějaké problémy.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.