Zavřít reklamu

Samsung má otevřený beta program z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 pro řadu vlajkových lodí, včetně loňské řady Galaxy S21. Pro majitele jejího „levobočka“ Galaxy S21 FE však program zpřístupněn nebyl. Nyní nicméně vyšlo najevo, že Samsung na něho nadstavbu už interně testuje a že příslušná aktualizace by pro něho mohla být vydána již velmi brzy.

Testovací sestavení Androidu 13 pro Galaxy S21 FE byly v těchto dnech spatřeny na serverech Samsungu. Podle webu SamMobile by stabilní aktualizace mohla být vydána v listopadu.

Android 13 bude pro Galaxy S21 FE prvním velkým upgradem operačního systému. Je to díky tomu, že Samsung odložil jeho uvedení na scénu a vydal jej s Androidem 12, nikoli Androidem 11. Telefon má celkově nárok na čtyři systémové upgrady.

Připomeňme, že Samsung minulý týden vydal pro aktuální vlajkovou řadu Galaxy S22 ostrou verzi One UI 5.0. Ještě letos (alespoň tedy na vybraných trzích) by se jí měly dočkat řady Galaxy S21, S20 a Note20, skládací smartphony Galaxy Z Fold4, Z Fold3, Z Flip4 a Z Flip3 nebo telefony střední třídy Galaxy A53 5G a A33 5G.

Telefony Samsung Galaxy můžete koupit například zde

Dnes nejčtenější

.