Zavřít reklamu

Jak máte možná ještě v paměti, Samsung minulý týden představil svůj nový 200MPx fotosenzor ISOCELL HPX. Nyní vyšlo najevo, jaký telefon jej bude používat jako první.

ISOCELL HPX si odbude svůj debut ve smartphonu Redmi Note 12 Pro+, který bude uveden na scénu tento týden v Číně. Nový senzor je lehce upravenou verzí fotočipu ISOCELL HP3, který Samsung představil v polovině letošního roku, s tím, že je podle všeho exkluzivně určen pro čínský trh.

Redmi Note 12 Pro+ by se měl vedle toho chlubit zakřiveným AMOLED displejem a superrychlým nabíjením s výkonem 210 W (ano, to není překlep) a podle všeho jej bude pohánět nový čip MediaTeku pro střední třídu Dimensity 1080 a mít baterii s kapacitou 5000 mAh. Kromě něj budou představeny ještě modely Redmi Note 12 Pro a Redmi Note 12.

Doplňme, že prvním smartphonem Samsungu s 200MPx fotoaparátem bude s největší pravděpodobností Galaxy S23 Ultra. Příští nejvyšší vlajková loď korejského obra by měla být osazena ještě neoznámeným senzorem ISOCELL HP2. Podle posledních zpráv však bude mít jistá omezení.

Ty nejlepší fotomobily koupíte zde

Dnes nejčtenější

.