Zavřít reklamu

Uvažovali jste někdy nad vytvořením ASMR videa, ale bránil vám v tom nedostatek vybavení? Možná vás to překvapí, ale pokud máte smartphone Galaxy s podporou režimu Pro video, vystačíte si pouze s ním.

Indonéská pobočka Samsungu sdílela na TikToku video s tipy, jak prostřednictvím režimu Pro video vaši vlajkovou loď Galaxy nastavit tak, abyste získali co nejlepší nastavení zvuku pro ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response neboli autonomní smyslová meridiánová reakce). ASMR je typem videa obsahujícího zvukové efekty, které u některých lidí vyvolávají příjemné pocity brnění a pomáhají jim relaxovat či spát.

Možná to nevíte, ale není to poprvé, co Samsung dělá do této oblasti. Před čtyřmi lety jeho výzkumný program C-Lab sponzoroval aiMo, řešení pro záznam ASMR zvuků pro telefony Galaxy. V rámci projektu vzniklo příslušenství pro smartphone ve tvaru páru uší pro nahrávání ASMR.

Dnes, jak se zdá, mohou smartphony korejského obra nahrávat ASMR zvuk jen pomocí několika úprav mikrofonu prostřednictvím režimu Pro video v aplikaci Fotoaparátu a není tedy nutné používat pár falešných uší. Dodejme jen, že režim Pro video podporují například modely řady Galaxy S22, nové skládačky Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 nebo Galaxy A53 5G.

Dnes nejčtenější

.