Zavřít reklamu

Zdá se, že Samsung připravil pro řadu telefonů Galaxy S22 další funkci fotoaparátu, která ale tentokrát pravděpodobně nezamíří do aplikace Expert RAW, ale přímo do výchozí aplikace Fotoaparát. Tato chystaná změna by měla potěšit zejména příznivce nahrávání hyperlapse videí, protože jim umožní upravovat různé parametry už při nahrávání záznamu.

Jedná se o základní určení hodnot, tedy ISO, rychlost závěrky, vyvážení bílé a zaostření. Jak informoval magazín GoAndroid, tak to na oficiálním komunitním fóru Samsungu potvrdili sami vývojáři aplikace. Neprozradili sice, kdy bychom se mohli na novinky těšit, ale ty by měly přijít samostatně, tedy jako aktualizace aplikace, nikoli jako součást operačního systému v podobě One UI 4.1.1 nebo One UI 5.0.

Jednoduše to také znamená, že by se této novinky mohla dočkat i další zařízení než jen vrcholná řada Samsungu. Protože má ale právě řada Galaxy S22 největší potenciál k ostrému otestování funkce, možná si společnost nejdříve ověří, jak spolehlivé výsledky podává, než ruční určení hyperlapsu pustí i na nižší řady. Pokud patříte k nadšencům do tohoto režimu, rozhodně se tak máte na co těšit.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.