Zavřít reklamu

Před pár dny jsme přinesli informaci, že Samsung by mohl na telefony řady Galaxy S22 již brzy vydat čtvrtou betaverzi nadstavby One UI 5.0. A to právě nyní učinil – jako první nová beta dorazila do USA.

Nejnovější beta update z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 pro Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra nese firmwarovou verzi končící písmeny ZVJ2. Má velikost zhruba 1,5 GB a opravuje řadu chyb. Samsung kromě toho odstranil jednu funkci a vylepšil plynulost animací.

Podle protokolu změn Samsung přidal do aplikace Galerie možnost přidat či odebrat Oblíbené a Nedávné položky. Opravil též chybu, která vedla k automatické aktivaci režimu spánku. Někteří uživatelé se také potýkali s problémem, kdy pípání a vibrace byly nepřetržitě aktivní, a tato aktualizace jej opravila.

Někteří si také stěžovali na problémy s padáním systému při vstupu do složky aplikaci, při měnění tapet a používání funkce Air Command u dotykového pera S Pen. Další si zase stěžovali, že jim nefunguje funkce mazání předmětů (Object Eraser), a jiní na nefungující haptickou odezvu při používání gesta pro návrat na domovskou obrazovku. Tyto chyby byly rovněž opraveny.

Korejský obr také v nové betě odstranil funkci umožňující si vytvořit více profilů, což je určitě škoda, protože na ni čekalo celé roky mnoho uživatelů. Proč tak učinil, není v tuto chvíli známo. Můžeme tak jen doufat, že si to rozmyslí, a funkci v příští betě vrátí. Vydání ostré verze One UI 5.0 bychom se měli dočkat do konce roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.