Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 19. do 23. září obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy S10, Galaxy S20 FE, Galaxy M12 a Galaxy S6.

Na modely řady Galaxy S10 a telefony Galaxy S20 FE a Galaxy M12 začal Samsung vydávat zářijový bezpečnostní patch. U Galaxy S10 (tedy modelů Galaxy S10, S10+ a S10e) nese aktualizace firmwarovou verzi G97xFXXSGHVI1 a jako první dorazila mimo jiné do Česka a na Slovensko, u Galaxy S20 FE verzi G780FXXUADVI1 a jako první byla zpřístupněna v Rusku a u Galaxy M12 verzi M127FXXS3BVI1 a jako první dorazila do různých zemí Jižní Ameriky včetně Argentiny, Brazílie, Kolumbie a Peru.

Zářijový bezpečnostní patch opravuje celkem 24 vulnerabilit, z nichž žádnou Samsung neoznačil jako kritickou (21 označil za vysoce nebezpečné a tři za středně nebezpečné). Samsung opravil například zranitelnosti v ovladači MTP (Media Transfer Protocol), chyby v přístupu k paměti v různých funkcích nebo problémy v s oprávněním služby SystemUI. Kromě toho opravil také chybu, která útočníkům umožňovala na dálku spustit tísňová volání.

Pokud jde o řadu Galaxy S6, ta začala dostávat malý update, který opravuje problémy s GPS. Již předtím jej obdržely řady Galaxy S7 a S8 (a mnohé další starší telefony Samsungu). Jako první dorazil do Belgie a Nizozemska.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.