Zavřít reklamu

Je tomu teprve chvíle, co začal Samsung prodávat 2. generaci svých nejlepších TWS sluchátek. Pokud jste neodolali a sluchátka si koupili, nebo na ně teprve čekáte, zde najdete postup, jak spárovat Galaxy Buds2 Pro s telefonem Samsung. Postup je ale víceméně shodný pro jakýkoli model a generaci Galaxy Buds.

Jak spárovat Galaxy Buds2 Pro se Samsungem 

Postup pro párování sluchátek Samsungu s produkty Samsungu je velice jednoduchý. Sluchátka jsou jimi totiž automaticky detekována, kdy, pokud máte zapnuté Bluetooth, nemusíte nikam do nabídek Nastavení. Jsou-li sluchátka alespoň trochu nabitá, prakticky vám stačí jen otevřít pouzdro sluchátek. Následně se vám na zařízení objeví vyskakující okno s informací, že Bylo rozpoznáno nové zařízení. Vám tak stačí klepnout na Připojit.

Následně začne stahování softwaru, proto je vhodné být na Wi-Fi připojení. Následuje volba odesílání diagnostických dat a případný souhlas s automatickými aktualizacemi. Vše je nastaveno. Celý proces trvá jen něco kolem minuty, takže je velice rychlý a vy můžete poté hned začít skrze sluchátka poslouchat svou oblíbenou hudbu. Nicméně chtělo by to možná udělat ještě jeden krok.

Jak otestovat nasazení sluchátek Galaxy Buds2 Pro

Po připojení sluchátek najdete v aplikaci Galaxy Wearable jako jednu z prvních informací to, abyste otestovali nasazení sluchátek. Galaxy Buds2 Pro nabízejí v balení tři sady silikonových nástavců, aby padla do každého ucha. Když tedy zvolíte možnost Jdeme, začne průvodce ideálního nasazení sluchátek. Nasaďte si tedy sluchátka do uší a vyberte Další. Poté proběhne kontrola, která vám sdělí, jestli vám sluchátka sedí dobře, tedy jestli dobře těsní, anebo jestli byste měli zvolit jiný nástavec.

Další párování a snadné připojení 

Když si projdete průvodce nasazením, tak se vám na hlavní stránce aplikace ukážou tipy. Ty mimo jiné říkají, jak provést nové párování již párovaných sluchátek. Pokud se k vašemu zařízení nepřipojí sluchátka automaticky, měli byste vložit sluchátka do jejich pouzdra a potom se jich dotknout na 3 sekundy, dokud nezačne kontrolka pouzdra blikat červeně, zeleně a modře, poté můžete provést nové párování.

V Nastavení sluchátek ještě najdete volbu Snadné připojení sluchátek. Pokud máte funkci zapnutou, přepínají se ta na blízká zařízení, aniž byste museli sluchátka odpojit nebo nově párovat. Jedná se o zařízení Samsungu, která jsou přidružená vašemu účtu u společnosti.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.