Zavřít reklamu

Samsung na své srpnové události Galaxy Unpacked představil dva skládací smartphony, dva modely chytrých hodinek a jedna sluchátka. Těmi je druhá generace Galaxy Buds2 Pro, tedy vrcholný model skutečně bezdrátových (TWS) sluchátek, která nám dorazily do redakce. Jaké jsou?

Model nejvyšší třídy se vyznačuje skvělým zvukem, což je už podle přídomku Pro tak nějak pravděpodobné. Kvalitu reprodukce ale doplňuje i elegantní design, který je o 15 % menší, než tomu bylo u první generace. Díky tomu by měla sluchátka pasovat do každého ucha. To i díky třem velikostem silikonových nástavců v balení. Kdybyste je v něm náhodou nemohli najít, podívejte se k nabíjecímu kabelu, u kterého jsou tak trošku skryté.

Přibalený kabel je USB-C na USB-C, adaptér zde samozřejmě nenajdete. Galaxy Buds2 Pro jsou k dispozici v grafitové, ve které přišly na test i nám, bílé a fialové barvě. Právě tmavá barva je elegantní a nenápadná. Je na zvážení, zda je to ale dobře. I když je tedy jejich design originální, vzhledem k málo výstřednímu designu nejsou sluchátka tak charakteristická, jako třeba AirPody Applu. Pro mnohé to ale může být vlastně dobře. Jejich doporučená maloobchodní cena je 5 699 Kč.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.