Zavřít reklamu

Společnost Samsung uvedla počátkem tohoto měsíce ve vybraných regionech do prodeje smartphone Galaxy S20+ a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ v limitované BTS edici. Spotřebitelé projevili nebývale velký zájem jak o telefon, tak o sluchátka, a v rámci předobjednávek se podařilo vyprodat prakticky veškeré zásoby v průběhu několika málo hodin od spuštění. Jihokorejský gigant nyní oznámil, že má v plánu uvést do prodeje další sluchátka Galaxy Buds+ v limitované BTS edici.

Další várka sluchátek Galaxy Buds+ BTS Edition by měla být uvedena do prodeje koncem června nebo začátkem srpna. Předobjednávky pro tato sluchátka budou spuštěna v průběhu příštího měsíce. Cena sluchátek činí v přepočtu zhruba 4200 korun, jejich prodej bude zahájen v Brazílii, Francii, Malajsii, Rusku, Španělsku, Singapuru a ve Velké Británii. Pouzdro pro sluchátka z limitované BTS edice má fialovou barvu, stejné barevné provedení najdete i na dotykových oblastech samotných sluchátek. Na obale sluchátek se nachází sedm fialových srdcí – ta mají symbolizovat sedm členů K-Popové hudební kapely BTS. Ti, kteří si sluchátka předobjednají, obdrží také fotokartičky, dekorativní samolepky se členy kapely a fialově zbarvenou bezdrátovou nabíječku.

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds+ nabízí skvělý zvuk s bohatými výškami a hlubokými basy, trojici mikrofonů pro ještě kvalitnější hovory a dlouhotrvající výdrž baterie (s pouzdrem až 22 hodin). Nabízejí také možnost bezdrátového nabíjení a možnost kontroly okolního hluku.

Související články

Dnes nejčtenější

.