Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, Samsung v létě uvedl na scénu nový fitness tracker Galaxy Fit 2 a nabíječku Wireless Charger Trio. Nyní je začal – spolu se dvěma novými barvami pro plně bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live – prodávat v USA.

Galaxy Buds Live se nově nabízejí v modré a červené barvě (oficiální názvy zní Aura Blue a Mystic Red), které doplňují stávající černou, bronzovou a bílou variantu. Modrá varianta stojí v obchodu Amazonu 160 dolarů (v přepočtu zhruba 3700 korun), na webu Samsungu o deset dolarů více (přibližně 3 950 Kč).

Galaxy Fit 2 je dostupný ve dvou barvách – černé a červené. K mání je za 60 dolarů (zhruba 1 400 korun), a to prostřednictvím webu Samsungu a B&H Photo. Cenově dostupný fitness tracker nabízí displej typu Super AMOLED s úhlopříčkou 1,1 palců, štíhlé a lehké tělo, funkce sledování spánku a měření srdečního tepu, stupeň odolnosti IP68 a výdrž na jedno nabití až 15 dnů.

Bezdrátová nabíjecí podložka Wireless Charger Trio, která dokáže nabíjet současně až tři zařízení, je dostupná v černé a bílé barvě a prodává se za 90 dolarů (přibližně 2 100 korun).

Dnes nejčtenější

.