Zavřít reklamu

I když Samsung před pár týdny uvedl na scénu nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2 Pro, nezapomněl na své starší modely Galaxy Buds. V těchto dnech začal vydávat nový firmwarový update na Galaxy Buds Pro a Galaxy Buds2 z loňského roku.

Nejnovější aktualizace pro Galaxy Buds Pro přichází s firmwarovou verzí R190XXU0AVF1 a má velikost 2,33 MB, update pro Galaxy Buds2 pak nese verzi R177XXU0AVF1 a jeho velikost je 3,01 MB. Podle poznámek k vydání aktualizace zvyšují spolehlivost a stabilitu sluchátek. Update pro Galaxy Buds2 byl vydán po celém světě, takže pokud tato sluchátka vlastníte, můžete si jej hned nainstalovat. Učiníte tak v aplikaci Galaxy Wearable.

Jen pro připomenutí: oboje sluchátka dostala do vínku funkce ANC (potlačení okolního hluku), Ambient Mode a Auto Switching, 360° zvuk a podporu kodeků AAC, SBC a SSC. Kromě toho disponují detekcí nasazení, třemi mikrofony, voděodolností podle standardu IPX7 (Galaxy Buds Pro) a IPX2 (Galaxy Buds2), USB-C portem a bezdrátovým nabíjením.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.