Zavřít reklamu

Samsung spustil za zavřenými dveřmi další beta program Androidu. Poté, co před několika týdny vyšlo najevo, že interně testuje betaverzi nadstavby One UI 5.0 pro řadu Galaxy S22, to nyní vypadá, že rozjel testování bety nadstavby One UI 4.1.1 pro loňskou nejvyšší „vlajku“ Galaxy S21 Ultra.

Aktualizace One UI 4.1.1, kterou objevil uživatel Redditu, nese firmwarovou verzi G998BXXU5DVGA. Betu nadstavby si však může stáhnout a na svém Galaxy S21 Ultra vyzkoušet pouze důvěryhodný okruh zaměstnanců Samsungu. Široká veřejnost si bude muset počkat na spuštění veřejného beta programu One UI 4.1.1. Tato nadstavba vychází ze systému Android 12L a měla by debutovat v příštích ohebných telefonech Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Již bylo potvrzeno, že budou představeny v rámci akce Galaxy Unpacked 10. srpna.

Android 12L je zaměřen na multitasking a funkce spojené s produktivitou u zařízení s velkou obrazovkou, jako je řada Galaxy Z Fold, takže bude zajímavé sledovat, co může nabídnout uživatelům Galaxy S21 Ultra. Řada Galaxy S21 byla na trh uvedena s Androidem 11 a má nárok na čtyři upgrady Androidu. Je velmi pravděpodobné, že Samsung bude Android 12L počítat jako jeden upgrade, což znamená, že poslední aktualizací operačního systému řady může být Android 14 místo Androidu 15.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.