Zavřít reklamu

Samsung a začátku srpna představil nové chytré hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro. Kromě větších baterií a senzoru pro měření tělesné teploty jsou po hardwarové stránce velmi podobné loňským Galaxy Watch. Galaxy Watch4 a Watch4 Classic nyní navíc začaly dostávat některé funkce řady Galaxy Watch5, takže si jednotlivé modely budou ještě podobnější.

Samsung začal vydávat nový update pro aplikaci Galaxy Watch4 Manager (Galaxy Watch4 Plugin). Přináší nové ciferníky z řady Galaxy Watch5 a mírně aktualizované uživatelské rozhraní. Aktualizace povyšuje verzi aplikace na 2.2.11.22081151 a je dostupná prostřednictvím obchodů Galaxy Store a Google Play.

Korejský obr pro řadu Galaxy Watch4 brzy (přesněji řečeno v letošním třetím čtvrtletí) vydá aktualizaci se systémem Wear OS 3.5 a nadstavbou One UI Watch 4.5, která přinese lehce „osvěžené“ uživatelské prostředí a nové funkce, jako je např. plnohodnotná QWERTY klávesnice s možností swajpování, lepší přizpůsobení ciferníků nebo možnost nastavit si délku klepnutí či velikost písma. Hodinky nedávno dostaly novou betaverzi One UI Watch 4.5.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro předobjednáte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.