Zavřít reklamu

„Zapomenutý“ příští odolný tablet Samsungu Galaxy Tab Active4 Pro se objevil ve službě Google Play Console. Ta odkryla některé jeho klíčové specifikace.

Galaxy Tab Active4 Pro bude používat stejný čip jako na trh nedávno uvedený odolný smartphone Galaxy XCover6 Pro, tedy Snapdragon 778G. Tomu bude sekundovat 4 GB operační paměti (je pravděpodobné, že jde jen o jednu z více variant).

Displej bude mít rozlišení 1920 x 1200 px a poměr stran 16:10, což jsou na tablet vcelku standardní parametry. Softwarově bude tablet postaven na Androidu 12L, což je odnož Androidu 12 určená speciálně pro zařízení s velkými obrazovkami (vedle tabletů i pro skládací smartphony).

Kromě toho lze očekávat, že Galaxy Tab Active4 Pro se bude dodávat s dotykovým perem S Pen a že bude podporovat stupeň krytí IP68 a splňovat americký armádní standard odolnosti MIL-STD-810G. Vzhledem k tomu, že měl být představen spolu se zmíněným odolným telefonem, ale byl nakonec „opomenut“, a že začátkem týdne získal certifikaci korejského regulátora a nyní se objevil ve službě Google Play Console, mělo by být jeho uvedení na scénu již za dveřmi.

Tablety Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.