Zavřít reklamu

Samsung byl tak zaneprázdněný přípravou akce Galaxy Unpacked, v rámci níž představil zejména nové skládačky Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, že zdánlivě zapomněl na odolný tablet Galaxy Tab Active4 Pro. Jak si možná vzpomínáte, korejský obr měl nový tablet spolu s novým odolným telefonem Galaxy XCover6 Pro uvést na trh v červenci, do prodeje však uvedl pouze zmíněný smartphone. Je polovina srpna a Galaxy Tab Active4 Pro stále nikde.

Galaxy Tab Active4 Pro by měl nést modelové označení SM-T630 (Wi-Fi verze) a SM-T636N (LTE verze), přičemž písmeno N může být v závislosti na trhu nahrazeno písmeny B a U. Nyní se stejná modelová čísla objevila v dokumentech regulátora Safety Korea.

Spolu s dokumenty týkajícími se zmíněných modelových označení se na webu regulátora objevila fotografie Galaxy Tab Active4 Pro. Z ní vyplývá, že měří přibližně 245 x 170 mm, což je zhruba stejně jako Galaxy Tab Active Pro. Tyto rozměry naznačují, že by mohl disponovat displejem s úhlopříčkou 10,1 palců. Tablet by měl také mít dotykové pero S Pen, které však na snímku nevidíme. S ohledem na historii je však možné očekávat, že bude dodáván s pevným pouzdrem se zabudovaným stylusem.

V tuto chvíli není jasné, kdy bude Galaxy Tab Active4 Pro představen, vzhledem k „propásnutému“ červencovému termínu a certifikaci zmíněného regulátora je však více než pravděpodobné, že na něj již dlouho čekat nebudeme.

Tablety Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.