Zavřít reklamu

Galaxy XCover6 Pro svými pokročilými funkcemi pro zvýšení produktivity, rychlejším procesorem a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepší spolupráci a výkon zaměstnanců. To o svém nejnovějším odolném telefonu alespoň prohlašuje sám výrobce. 

Jedná se speciálně zkonstruovaný firemní smartphone, který je dostatečně výkonný pro podporu dnešních nejnáročnějších pracovních činností. Nabízí zvýšenou mobilitu, vysoký výkon, komplexní zabezpečení a velkou odolnost, což pomáhá zaměstnancům získat maximum z jejich zařízení, ať už jsou v kanceláři nebo v terénu. Galaxy XCover6 Pro bude k dostání pro firemní zákazníky od začátku července a jeho doporučená maloobchodní cena je 14 999 Kč. 

Nadstandardní výkon pro bezkonkurenční produktivitu 

Smartphone Galaxy XCover6 Pro je poháněn vylepšeným 6nm procesorem, který umožňuje mimořádně rychlou práci a pomáhá tak zaměstnancům zvládat více činností za kratší dobu. Vnitřní paměť lze rozšířit doplňkovou microSD kartou, takže při práci není třeba dělat žádné kompromisy. Je to také první zařízení z řady XCover, které podporuje sítě 5G, takže je možné pracovat odkudkoli, kde lze zachytit signál. Spolu s podporou 6GHz pásma Wi-Fi 6E může XCover6 Pro usnadnit spolupráci s kolegy a zvýšit její efektivitu jako nikdy předtím.

Bez práce se spoustou informací se dnes už prakticky žádná profese neobejde, takže zaměstnanci potřebují zařízení, které je rychlé a spolehlivé. U smartphonu Galaxy XCover6 Pro mohou uživatelé pohodlně prodloužit dobu jeho provozu díky vyměnitelné baterii s dlouhou výdrží (kapacita je 4050 mAh), která se dá po vybití snadno vyměnit za novou. Šikovná POGO nabíječka umožňuje pracovníkům připojit více zařízení a rychle získat energii pro nepřetržitou produktivitu. Pro pracovníky, kteří dělí svůj čas mezi prací v kanceláři a prací na dálku, je Galaxy XCover6 Pro vybaven technologií Samsung DeX., fotoaparát je dvojitý. Jedná se o 50MPx s f/1.8 a širokoúhlý 8MPx s f/2.2. Čelní kamera nabídne 13 MPx s f/2.2.

Odolná konstrukce a snadné používání v náročném prostředí 

Galaxy XCover6 Pro je navržen tak, aby vydržel extrémní pracovní podmínky, a je tak dokonalým partnerem pro jakoukoli pracovní funkci – ať už je v rukou řidičů rozvážkové služby, prodejců nebo policistů. Díky promyšlené konstrukci s certifikací MIL-STD-810H, stupni krytí IP68 a ochrannému sklu Corning Gorilla Glass Victus+ odolá nepříznivému počasí, pádům a dalším nebezpečím, která s sebou přináší práce v terénu. Pokud práce vyžaduje použití rukavic, lze zvýšit nastavení citlivosti obrazovky na dotyk, zatímco vylepšení pro dotykové ovládání ve vlhkém prostředí usnadňuje používání, když máte za deště mokrou ruku.

Odolná konstrukce obsahující recyklované plasty a vyměnitelnou baterii umožňuje udržet špičkový výkon po celou dobu jeho dlouhého životního cyklu. Samsung také poskytuje bezpečnostní aktualizace po dobu až pěti let a čtyři další aktualizace uživatelského rozhraní One UI a operačního systému po prvním celosvětovém uvedení na trh. Tloušťka telefonu je méně než deset milimetrů a je vybaven dynamickým 6,6palcovým displejem s plynulým zobrazováním při obnovovací frekvenci až 120 Hz.

Nechybí zabezpečení Samsung Knox, ani dvě programovatelná tlačítka, která lze nastavit tak, aby plnila specifické funkce v závislosti na prováděné činnosti. Uživatelé mohou zařízení používat také jako firemní snímač čárových kódů pomocí funkce Knox Capture nebo jako vysílačku pomocí funkce Push-to-Talk (PTT), která může nyní využívat mnohem hlasitějším reproduktor.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.