Zavřít reklamu

Samsung zveřejnil nové video pro svůj nejnovější odolný smartphone Galaxy XCover6 Pro. Vyzdvihuje v něm jeho silné stránky a některé případy použití, které se pro něj hodí.

Video se zaměřuje na firemní klienty, odborníky z veřejných služeb a průmyslu, pracovníky v logistice apod. Galaxy XCover6 Pro je především podnikové zařízení, takže má řadu funkcí, které u standardních smartphonů nenajdete.

Galaxy XCover6 Pro je například jediným smartphonem Samsungu uvedeným na trh v tomto roce, který se může chlubit vyměnitelnou baterií. Telefon též podporuje nabíjení prostřednictvím konektoru Pogo Pin. Kromě toho jsou jeho reproduktory hlasitější, aby bylo možné jej používat v hlučném pracovním prostředí, a podporuje také řadu specializovaného příslušenství pro firemní zákazníky.

V souladu se svým názvem ukazuje propagační video případy podnikového použití, přičemž se příliš nezabývá hardwarovými specifikacemi telefonu (přesněji řečeno se v tomto ohledu zmiňuje pouze o podpoře 120Hz obnovovací frekvence displeje). Když už jsme u toho, Galaxy XCover6 Pro disponuje LCD displejem s velikostí 6,6 palců, výkonným čipsetem střední třídy Snapdragon 778G 5G, dvojitým fotoaparátem s rozlišením 50 a 8 MPx a baterií s kapacitou 4050 mAh a podporou 15W rychlého nabíjení. Kromě toho je vybaven řadou softwarových funkcí pro zvýšení produktivity, jako je Samsung DeX nebo čtečka čárových kódů (více o specifikacích zde).

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.