Zavřít reklamu

Již za několik dní Samsung uvede na scénu své nové ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. I když se má za to, že se budou jmenovat právě takto, podle nového úniku bude jejich název „ve finále“ trochu jiný.

Podle známého leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem SnoopyTech vypustí Samsung z názvu svých příštích „ohýbaček“ písmeno Z a telefony se tak budou jednoduše nazývat Galaxy Fold4 a Galaxy Flip4. Korejský gigant se prý pro tento kratší název rozhodl proto, že písmeno Z se stalo symbolem ruské invaze na Ukrajinu.

Jak si možná vzpomínáte, na konci března začal Samsung v několika evropských zemích prodávat své aktuální skládací smartphony bez tohoto písmena v názvu. Tenkrát k tomuto kroku nevydal prohlášení, mělo se však za to, že to bylo právě kvůli válce na Ukrajině, která tehdy probíhala již několik týdnů.

Vše se vyjasní již příští týden, kdy korejský obr pořádá příští Galaxy Unpacked. Kromě nových „skládaček“ na akci podle všeho představí i hodinky Galaxy Watch5 a sluchátka Galaxy Buds2 Pro.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.