Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme vás informovali, že aktuální vlajková řada Samsungu Galaxy S22 podle všeho dostane novou fialovou barvu s názvem Bora Purple. Nyní ji korejský obr oficiálně uvedl na scénu.

Samsung již dříve představil smartphony v různých odstínech fialové. Bora Purple je jeho nejnovějším pojetím této atraktivní barvy. Pokud se ptáte, co slovo „Bora“ znamená, je to vlastně jen korejské slovo pro fialovou.

Samsung uvedl, že fialová barva ztělesňuje to, co zastává, tedy „individualitu, posouvání hranic a neúnavnou snahu o inovace pod praporem otevřenosti“. Bora Purple je nejnovější iterací fialového odstínu v portfoliu společnosti. V minulosti Samsung uvedl na trh v různých fialových barvách například Galaxy S8, Galaxy S9, Galaxy Z Flip3 a koneckonců i základní a „pluskový“model Galaxy S22 (u nich šlo konkrétně o světle fialovou, chcete-li šeříkovou barvu).

Samsung také řekl, že barva Bora Purple nebude omezena jen na řadu Galaxy S22, ale že ji v následujících týdnech dostanou i nová zařízení Galaxy. Něco nám říká, že by do ní mohl být „oblečen“ Galaxy Z Flip4. Řada Galaxy S22 bude v nové fialové barvě dostupná od 10. srpna, což je také den, kdy Samsung pořádá příští Galaxy Unpacked. Společnost dodává, že dostupnost se může lišit podle trhu, takže není jisté, že bude k dostání i u nás.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.