Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích zpráv jistě víte, Motorola pracuje na novém ohebném véčku s názvem Moto Razr 2022, které by mohlo solidně zatopit chystanému Samsungu Galaxy Z Flip4. Nyní společnost zveřejnila novou upoutávku, která láká na jeho velkou vnější obrazovku.

Upoutávka, zveřejněná na čínské sociální síti Weibo, odhaluje velký obdélníkový displej zobrazující různé informace, pod nímž se nachází horizontálně orientovaný dvojitý fotoaparát. Příspěvek na Weibu říká, že vnější displej je „srovnatelný s vnitřní obrazovkou“, pravděpodobně z hlediska funkčnosti. Je jasné, že pro mnoho úkolů nebude úplně nejpohodlnějším řešením, pro ty základní by však mohl být více než dostatečný. Podle neoficiálních zpráv bude mít velikost 3 palce (měl by tak být zhruba o palec větší než vnější zobrazovač čtvrtého Flipu).

Moto Razr 2022 by měl jinak do vínku dostat 6,7palcový ohebný AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí, čipset Snapdragon 8+ Gen 1, 12 GB operační a 512 GB interní paměti a fotoaparát s rozlišením 50 a 13 MPx. Na scénu bude uveden 2. srpna, tedy více než týden před konáním akce Galaxy Unpacked, na níž Samsung představí (mimo jiné) příští Flip. V Evropě bude údajně stát 1 149 eur (asi 27 800 Kč).

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.