Zavřít reklamu

Na jaře jsme vás informovali, že Samsung se zřejmě chystá osadit smartphone Galaxy S23 Ultra (tehdy ještě neoznámeným) 200MPx fotosenzorem ISOCELL HP3. To nyní rozporuje známý leaker, podle nějž sice bude příští nejvyšší „vlajka“ korejského obra vybavena 200MPx senzorem, ale novým, ještě neoznámeným.

Podle dnes již legendárního leakera Ice universe bude Galaxy S23 Ultra používat 200MPx snímač, který Samsung teprve oznámí. O tajemném senzoru neuvedl žádné podrobnosti, je však možné, že půjde o variaci před pár týdny představeného snímače ISOCELL HP3 s menšími vylepšeními. Není ani vyloučeno, že se bude jednat o zbrusu nový snímač, kterým bude chtít Samsung přímo konkurovat světově prvnímu 1palcovému senzoru Sony IMX989, představenému na konci června.

Snímače ISOCELL s vysokým rozlišením používají obvykle smartphony jiných značek než Samsung (viz například ISOCELL HP1 a příští vlajková loď Motoroly Edge 30 Ultra). Posledních několik let však jimi osazuje právě nejvyšší modely řady Galaxy S. Aktuální Ultra používá 108MPx senzor ISOCELL HM3.

Telefony řady Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.