Zavřít reklamu

Do odhalení nových ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 zbývá podle všeho ještě několik málo týdnů, v éteru se však již pomalu začínají objevovat dokonce informace o jejich nástupcích. Nyní vyšlo najevo, že korejský obr si pro ně stanovil ambiciózní prodejní cíle.

Samsung podle webu ETNews citovaného webem 9to5Google plánuje prodat jen v druhé polovině příštího roku dohromady přes 10 milionů kusů Galaxy Z Fold5 a Z Flip5. V této souvislosti připomeňme, že aktuálních modelů řady Galaxy Z (uvedených na trh loni v srpnu) se zatím prodalo něco přes 7,1 milionu. Již dříve uniklo, že Samsung chce na trh dodat dohromady 15 milionů čtvrtého Foldu a Flipu. Samsung tedy evidentně svým příštím generacím „ohýbaček“ velmi věří.

Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 bude údajně pohánět příští vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2, který bude podle všeho představen v polovině listopadu, a první zmíněný by měl disponovat trojitým fotoaparátem s 50MPx hlavním snímačem ISOCELL GN3 a 12MPx přední kamerkou. Více o nich v tuto chvíli není známo, jejich představení je přece jen ještě hodně daleko.

Telefony řady Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.