Zavřít reklamu

Jen krátce poté, co do éteru pronikl první oficiální render Galaxy Z Flipu4, který jej ukazuje zepředu, unikl jeho další tiskový obrázek a také vůbec první oficiální render jeho sourozence Galaxy Z Fold4. Ten je na obrázcích zachycen ve třech barvách.

První oficiální render čtvrtého Foldu, který zveřejnil web 91Mobiles, jej ukazuje v černé, béžové a šedozelené barvě. Flip4 je na novém obrázku zachycen ve stejných barvách, v jakých jej ukazoval první oficiální render, tedy tmavě šedé, fialové, růžově zlaté a modré, na rozdíl od toho předchozího si však telefon můžeme prohlédnout pěkně zblízka.

Z prvního tiskového renderu příštího Foldu vyplývá, že bude mít jako „trojka“ na boku umístěnou čtečku otisků prstů a kovové tělo. Na první pohled je od ní k nerozeznání. Podle dostupných úniků bude disponovat tenčím kloubem a méně viditelnou rýhou (což z obrázků nelze poznat).

Co se týče specifikací, Galaxy Z Fold4 by měl do vínku dostat aktuální vlajkový čip Qualcommu Snapdragon 8+ Gen 1, 12 GB operační a až 1 TB vnitřní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením 50, 12 a 10 MPx, 10MPx selfie kamerku a 16MPx poddisplejový fotoaparát a baterii s kapacitou 4400 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení. Softwarově má běžet na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.1.1.  Obě „ohýbačky“ budou představeny již za několik málo týdnů.

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.