Zavřít reklamu

Vztah Googlu a Samsungu se v posledních letech podstatně zlepšil s tím, že korejský technologický obr nyní často vystupuje v rámci eventů amerického technologického giganta. Kromě toho také probíhají společné reklamní kampaně. Ta nejnovější ukazuje řadu služeb Googlu běžících na hardwaru Samsungu.

Nová reklamní kampaň začíná tím, že někdo na večeři používá funkci Hum to Search v aplikaci Google, aby našel píseň, jež mu uvízla v hlavě. Hned jak je identifikována vyhledávačem Googlu, je odeslána do blízkého televizoru Samsungu. Po dalších příkladech a sloganu „Make it Epic“ video končí identifikací smartphonu Galaxy S22 Ultra a chytrých hodinek Galaxy Watch4 s Asistentem Google.

Kampaň neběží jen na internetu, je k vidění i v kině před promítáním filmu. Řada služeb Googlu integrovaných v produktech Samsungu je celkem známá, ale propagační akce Hum to Search a nedávný příchod Asistenta Google na Galaxy Watch4 pomáhají povědomí o značce zvýšit. Mezitím Samsung spustil stránky, které kampaň doprovázejí. V popředí kampaně je kromě aktuálně nejvybavenější „vlajky“ Samsungu skládací smartphone Galaxy Z Fold3. U něj korejský obr propaguje například funkci Work Profile, která slouží k oddělení pracovních aplikací a dat od těch osobních.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.