Zavřít reklamu

Začátkem letošního roku představil Google Android 13. Po vydání několika vývojářských beta verzí vydala společnost i tři veřejné bety svého připravovaného operačního systému, kdy aktuálně vyšla i třetí desetinová aktualizace opravující především chyby s jasným cílem zlepšit stabilitu nejnovějšího softwaru. A to je to, co chceme především – plynulý a spolehlivý systém. 

Nové sestavení obsahuje vylepšení stability, opravy chyb a celkově lepší výkon. Byla opravena i nejotravnější chyba, která bránila zařízením připojit se k síti Wi-Fi, i když měly její příjem silný. Opravila také problém související s Bluetooth, který zpomaloval výkon telefonu a některých aplikací. Nový software také opravuje chybu, která v některých případech vedla k celkově pomalému chování uživatelského rozhraní, nereagujícím aplikacím a nízké výdrži baterie.

Někteří uživatelé se také potýkali s problémem, kdy jejich telefony nereagovaly na dotek při nabíjení, zatímco jiní se potýkali s chybou, kdy při použití navigačního gesta pro návrat na předchozí obrazovku došlo k pádu celého uživatelského rozhraní systému. Všechny tyto palčivé chyby jsou tedy minulostí a Google si připravil i jeden žert s obrazovkou plnou emotikon.

Tato aktualizace sice ještě není určena pro smartphony nebo tablety Galaxy, ale společnost Samsung vydá první beta verzi své nadstavby One UI 5.0 založené na systému Android 13 už koncem července. Přinese desítky nových funkcí, plynulejší animace a lepší optimalizaci pro ohebná zařízení a tablety.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.