Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, Samsung na letošním veletrhu CES představil (kromě jiného) herní službu Gaming Hub. Nyní ji na svých vybraných televizorech a monitorech spustil. Původně přitom měla být zpřístupněna později, konkrétně až koncem léta.

Platforma Samsung Gaming Hub je dostupná (přesněji řečeno je v tuto chvíli zpřístupňována) v USA, Kanadě, Německu, Francii, Španělsku, Itálii, Brazílii a Jižní Koreji. Je kompatibilní s řadou televizorů Neo QLED z letošního roku a řadou monitorů Smart Monitor taktéž z tohoto roku. Jestli se někdy dostane k nám či vůbec do střední Evropy, v tuto chvíli není známo.

Jak již název naznačuje, nová herní platforma Samsungu slouží jako digitální uzel, na který jsou navázány různé herní a streamovací služby, ať už bezplatné, nebo placené. Platforma nabízí přístup k herním službám jako Xbox, Nvidia GeForce Now, Google Stadia a Utomik a brzy má dorazit Amazon Luna. Kromě toho nabízí přístup k populárním službám pro streamování videa a hudby, jako je YouTube, Twitch a Spotify.

Dnes nejčtenější

.