Zavřít reklamu

I díky svým sociálním funkcím je Spotify jednou z nejlepších hudebních streamovacích aplikací, kterou lze mít v telefonu nebo používat na počítači. Je to také preferovaná hudební služba Samsungu. Můžete sdílet své playlisty a také vidět, co poslouchají vaši přátelé. Nicméně druhá jmenovaná funkce není pro uživatele mobilních zařízení dostupná. To se ale má brzy změnit.

Podle webu TechCrunch hodlá Spotify již brzy do své mobilní aplikace přinést aktivitu přátel. Tato funkce se má jmenovat Community. Pro webovou verzi je již nějakou dobu dostupná (pod názvem Friend Avtivity). Pomocí ní budou moci uživatelé na mobilu zjistit, co jejich přátelé poslouchají.

Funkci Community již dříve objevil leaker Chris Messina, načež ji potvrdilo samo Spotify. Podle něj si bude moci uživatel prohlížet poslechovou aktivitu jeho přátel a aktualizaci jejich veřejných playlistů. Kromě toho prý budeme moci vidět nedávný výběr skladeb našich přátel i to, co aktivně streamují, což bude ukazovat ikona animovaného ekvalizéru vedle jejich jména. Kdy přesně se funkce na zařízení s Androidem a iOS dostane, ani on neuvedl, zřejmě to však bude v příštích týdnech.

Související články

Dnes nejčtenější

.