Zavřít reklamu

Samsung loni v srpnu pořádal akci Galaxy Unpacked 2021, na níž představil mimo jiné své aktuální ohebné telefony Galaxy Z Fold3 a Z Flip3. Korejský obr dva týdny před jejím konáním (konkrétně to bylo 28. července) pro ni zveřejnil upoutávku. Ta se stala nejpopulárnější videoreklamou na YouTube za posledních 12 měsíců.

Žebříček YouTube s názvem Cannes to Cannes Ads Leaderboard 2022 zahrnuje 10 nejpopulárnějších videoreklam z celého světa od června roku 2021 do května roku aktuálního. Umístění v něm ovlivňují různé faktory, včetně placených zhlédnutí nebo doby sledování.

Trailer na Galaxy Unpacked 2021 se umístil na samém vrcholu letošního žebříčku, Nasbíral přes 102 milionů zhlédnutí, což je na to, že jde o pouhou upoutávku, vskutku působivé číslo. Druhým v pořadí byla reklama na turistickou kancelář MySwitzerland, ve které hraje legendární švýcarský tenista Roger Federer a americká oscarová herečka Anne Hathawayová.

Samsung má další příležitost upoutat globální pozornost. Připravuje se totiž na představení svých nových „ohýbaček“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Příští akce Galaxy Unpacked je údajně naplánována na druhý srpnový týden.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.