Zavřít reklamu

Již se stalo téměř každoroční tradicí, že se Samsung spojí s pořadem The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, aby oslavil Den matek. Letos se korejský obr a populární americký moderátor dali dohromady, aby v rámci speciálu nazvaného Mother’s Day Teacher Edition ocenili maminky-učitelky.

Produkce pořadu The Tonight Show pozvala několik maminek, které jsou také učitelkami, do New Yorku s tím, že se objeví v pořadu televize NBC Mother’ Day Special. Žádná z nich nemohla tušit, že se za oponou skrývá Fallon s dárky od Samsungu.

Každá maminka, kterou produkce pozvala, aby se zúčastnila rozhovoru, byla překvapena dárkem Galaxy Bundle, který zahrnoval aktuální vlajkový smartphone Samsungu Galaxy S22, prémiový tablet Galaxy Tab S8 a chytré hodinky Galaxy Watch4. Kromě toho maminky dostaly šek v hodnotě 25 tisíc dolarů (zhruba 586 tisíc Kč).

V roce 2020 překvapili Samsung a Jimmy Fallon na Den matek maminky pracující ve zdravotnictví, o rok později zase ocenili „supermámy“ nebo matky, které inspirovaly jiné svými každodenními hrdinskými činy. Všem čtenářům jinak připomínáme, že Den matek letos připadá na neděli 8. května.

Související články

Dnes nejčtenější

.