Zavřít reklamu

Květen je lásky čas, a pokud jste zamilovaní do nového telefonu společnosti Samsung, který navíc pochází z řady Galaxy A, můžete jej během května sehnat ještě levněji. Akce se vztahuje třeba i na žhavou novinku Galaxy A53 5G, pozadu ale nezůstávají ani tablety. 

Alza aktuálně vypsala nové slevové kódy na své produkty, kdy ty v hodnotě 500 a 1 000 Kč padly i na produkty společnosti Samsung. Jedná se nejen o telefony, ale i tablety. U telefonů se sice akce vztahuje jen na ty řady Galaxy A, nicméně v případě tabletů ušetříte i na vrcholné řadě Galaxy S, a to klidně i 3 tisíce Kč. V případě telefonů dostanete také poukaz na kurz focení mobilem ON-LINE, který se týká základů focení a kompozice a poukaz předplatného digitální TV Telly na 30 dní, k tabletům pak druhý řečený bonus.

Samsung Galaxy A 

Galaxy A22 5G – 500 Kč sleva s kódem SAM500KVETEN 

Rozšiřte si obzory s 6,6palcovým Infinity-V displejem a poznejte ten rozdíl na vlastní oči. Díky technologii FHD+ vypadá váš každodenní obsah lépe – ostře, výrazně a jednoduše skvostně. Funkce Real Smooth vám navíc poskytuje zcela plynulý zážitek, ať už zrovna hrajete nebo scrollujete. Zvěčněte jedinečné okamžiky v jasných detailech s hlavním 48Mpx fotoaparátem. Rozšiřte si úhel pohledu pomocí ultraširokoúhlého objektivu nebo si přizpůsobte zaostření pozadí prostřednictvím makro fotoaparátu. Podobně jako lidské oko, i 5Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát vidí svět ve 115° úhlu pohledu, což přidává větší perspektivu každému vašemu snímku.

Galaxy A22 5G koupíte zde

Galaxy A32 – 1 000 Kč sleva s kódem SAM1000KVETEN 

Dopřejte si pohled na živé detaily s FHD+ Super AMOLED displejem, který dosahuje 800 nitů pro čistotu obrazu i za jasného denního světla. Eye Comfort Shield snižuje modré světlo a Real Smooth udržuje hladký obraz. To vše na rozsáhlém 6,4palcovém Infinity-U displeji. Systém fotoaparátů s několika objektivy Galaxy A32 posouvá fotografie na další úroveň. Zachyťte nezapomenutelné okamžiky v čistých detailech pomocí 64Mpx hlavního fotoaparátu. Rozšiřte pozorovací úhel pomocí ultraširokoúhlého fotoaparátu. Přizpůsobte zaostření pomocí Depth fotoaparátu nebo se přibližte k detailům pomocí makro objektivu.

Galaxy A32 koupíte zde

Galaxy A52 – 1 000 Kč sleva s kódem SAM1000KVETEN 

Vizuální zážitek z používání Galaxy A52 bude vždy jasný a jeho používání vždy plynulé. FHD+ Super AMOLED displej totiž dosahuje až 800 nitů a technologie Super Smooth zajistí hladký obraz při scrollování i používání aplikací. Pro ochranu vašeho zraku je tu řešení Eye Comfort Shield, které výrazně snižuje vyzařování modrého světla. Zažijte skutečně velkolepý obraz Infinity-O displeje s úhlopříčkou 6,5 palce. Nenechte si uniknout žádný zajímavý záběr s 64Mpx hlavním fotoaparátem, disponujícím ultra vysokým rozlišením a funkcí OIS pro stabilnější záběry. Na úžasná panoramata či skupinové fotografie využijete další, ultraširokoúhlý fotoaparát. S 5Mpx makro fotoaparátem zase vyhotovíte neuvěřitelně detailní snímky, které ještě lépe vyniknou s elegantním rozmazáním pozadí bokeh efektu. Pro posvícení si na detaily využijete také speciální snímač hloubky ostrosti. Foto modul navíc perfektně designově splyne s matnou povrchovou úpravou zadní strany telefonu.

Galaxy A52 koupíte zde

Galaxy A53 5G – 1 000 Kč sleva s kódem SAM1000KVETEN 

S výkonným 5nm osmijádrovým procesorem výš Galaxy zvládne i náročný multitasking. Funkce RAM Plus posléze rozpoznává vaše uživatelské vzorce a poskytne další virtuální RAM pro maximální podporu. S vnitřním úložištěm 128 GB/256 GB a podporou pro microSD karty o kapacitě až 1 TB získáte prostor pro všechny vaše vzácné chvíle. Pokochejte se živými detaily na obrazovce FHD+ Super AMOLED. S rozsáhlým 6,5palcovým displejem Infinity-O si vychutnejte jas dosahující až 800 nitů a zároveň redukujte modré světlo pomocí Eye Comfort Shield. Systém několika objektivů posouvá záběry s Galaxy A53 5G na vyšší úroveň. Získejte ostřejší a jasnější snímky s 64Mpx fotoaparátem OIS, rozšiřte svůj pozorovací uhel s ultraširokoúhlým fotoaparátem, přizpůsobte zaostření pomocí depth kamery a přibližte se k detailům s makro snímačem.

Galaxy A53 5G koupíte zde

Tablety Galaxy Tab S a Galaxy Tab A 

Samsung Galaxy Tab S7 FE – 3 000 Kč sleva s kódem SAM3000KVETENTAB 

Tablet má rozsáhlý displej s úhlopříčkou 12,4 palců, kdy tato velikost nabídne displej vhodný pro psaní či sledování filmů. Paměť RAM při velikosti 4 GB zajišťuje plynulý chod při všech operacích. Na zápis dat a stažené aplikace je určeno 64 GB vnitřního úložiště. Kapacita vystačí pro naprostou většinu uživatelů, snadno pojme dostatek aplikací, hudby, fotografií či dokumentů.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite WiFi – 1 000 Kč sleva s kódem SAM1000KVETENTAB 

Potěší vás nádherně velkým, 10,4″ displejem v kompaktním a lehkém těle. Díky přibalenému peru S Pen je ideální na vytváření zápisků i kreslení a práci s dokumenty. Zrak oslní minimalistický kovový unibody design ve stylovém barevném provedení. Až tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite vezmete do ruky, nebude se vám chtít věřit, jak je úžasně tenký, lehký a kompaktní. Vejde se pohodlně i do menší tašky či kabelky.

Tablety Galaxy Tab S koupíte zde

  • Samsung Galaxy Tab A8 – 1 000 Kč sleva s kódem SAM1000KVETENTAB 
  • Samsung Galaxy TAB A7 Lite – 800 Kč sleva s kódem SAM800KVETENTAB 
  • Samsung Galaxy Tab A7 – 600 Kč sleva s kódem SAM600KVETENTAB 

Tablety Galaxy Tab A koupíte zde

Dnes nejčtenější

.