Zavřít reklamu

Jen pár dní poté, co byla odhalena kapacita baterie Samsungu Galaxy Z Fold4, pronikla do éteru informace o kapacitě baterie další letošní „skládačky“ korejského obra, a to modelu Galaxy Z Flip4. Informace je to nicméně jistě pozitivní.

Podle nizozemského webu GalaxyClub citovaného serverem GSMArena bude mít Galaxy Z Flip4 dvě baterie nesoucí modelové označení EB-BF721ABY a EB-BF722ABY. První baterie, kterou Samsung interně označuje jako „subbaterii“, disponuje kapacitou 2400 mAh, zatímco druhá, která je tou hlavní (i když je menší), má kapacitu 903 mAh. Dohromady tedy nominální kapacita činí 3303 mAh, což je o 103 mAh více než v případě baterie „trojky“. Samsung ji bude pravděpodobně oficiálně uvádět jako 3400 mAh (u Flipu3 to bylo 3300 mAh).

V tuto chvíli není jasné, jak rychle se bude baterie čtvrté generace Flipu nabíjet. Třetí Flip se nabíjel rychlostí pouze 15 W, takže zde je jistě prostor pro zlepšení. Jeho nástupci by slušelo alespoň 25 W, kterýmžto výkonem se nabíjí Galaxy Z Fold3. O Flipu4 toho jinak momentálně není příliš známo, tedy alespoň rozhodně méně, než je tomu u Foldu4. Údajně jej bude pohánět (jako nový Fold) čipset Snapdragon 8 Gen 1+, možná bude mít o něco větší externí displej, podle různých indicií bude nicméně celkově „plus minus“ stejný jako předchůdce. Spolu se čtvrtým Foldem by měl být představen v srpnu nebo září.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.