Zavřít reklamu

Samsung v loňském roce prodal přes 9 milionů telefonů řady Galaxy Z. V letošním roce jich plánuje prodat ještě podstatně více, alespoň tedy podle známého insidera v oblasti smartphonových displejů. Podle šéfa společnosti Display Supply Chain Consultants (DSCC) Rosse Younga jsou produkční cíle Samsungu pro Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 oproti loňským „skládačkám“ více než dvojnásobné. To by mohlo znamenat, že korejský obr plánuje letos prodat alespoň dvakrát tolik smartphonů řady Galaxy Z.

Young kromě toho uvedl, že Samsung by mohl Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 uvést na trh s nižší cenou v porovnání s minulými modely. To je dost dobře možné, jelikož se očekává, že společnosti jako Xiaomi, Vivo, Oppo a OnePlus letos své ohebné telefony uvedou i na mezinárodních trzích.

Letošní „ohýbačky“ Samsungu by měly dostat do vínku čipset Snapdragon 8 Gen 1+ a Galaxy Z Fold4 bude údajně disponovat hlavním fotoaparátem z Galaxy S22 Ultra, vylepšeným ochranným sklem UTG a měl by také být oproti předchůdci tenčí a lehčí. Oba telefony budou podle všeho představeny v srpnu nebo září.

Samsung Galaxy Z Fold3 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.