Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ještě tam chybí informace o tom, že si v tom okénku lze nastavit nějakou fotku, nebo dokonce několik fotek, které se budou objevovat při zavření toho krytu. Přes tu fotku se ukazují hodiny a procenta nabití, aspoň já to tak mám nastaveno.

    Nastavení je jednoduché. V menu nastavení najedete na – Vnější obrazovka, nahoře je – Styl hodin, na který kliknete. No a tam pak zase dole je – Obrázek na pozadí hodin. Když na to kliknete, tak se otevře klasická celá galerie, co máte v mobilu a můžete si tam dát buď jeden, nebo kolik fotek/obrázků chcete.

    Ten obal je příšerný. Na Note8 byl „polo“průhledný přes celou obrazovku, mohly se prijímat hovory, byly hezky vidět hodiny. Note9 jsem neměl, Note10 už měl jen tenký proužek, ale ve finále tak dobrý, zobrazení notifikací, příjem hovorů bez otevíraní. Note20 jsem opět neměl, ale tohle na S22ultra je paskvil. Díra, která ve finále sklo nechrání, to že se do ní vejdou foťáky je ok, ale stejně se to tam viklá..hrůza. A na trhu není obstojné flipové pouzdro 🙁

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.