Zavřít reklamu

Galaxy A52s 5G byl loňským nejrychlejším smartphonem Samsungu pro střední třídu, používá totiž výkonný čip Snapdragon 778G. Pro mnoho jeho majitelů to však již neplatí. Podle jejich příspěvků na oficiálních fórech korejského technologického obra jim telefon viditelně zpomalila aktualizace s Androidem 12.

Pokles výkonu se má projevovat mimo jiné pomalejšími animacemi napříč uživatelským rozhraním nebo trhavým scrollováním. To však není vše, kromě sníženého výkonu se prý mnoho majitelů Galaxy A52s 5G potýká i se zvýšenou spotřebou baterie, a to i při vypnuté vysoké obnovovací frekvenci displeje, ale také s menšími potížemi, jako je nefungující senzor přiblížení, výsledkem čehož je obrazovka zapnutá i při hovorech, nebo je přítomna zhoršená kvalita zvuku.

Update s Androidem 12 a nadstavbou One UI 4.0 byl na telefon vypuštěn začátkem ledna a Samsung dosud neopravil žádnou z chyb, které přinesl. Jeho majitelé mohou doufat, že aktualizace s One UI 4.1, kterou Samsung v těchto dnech vydává pro řadu Galaxy A52, vyřeší alespoň ty nejpalčivější problémy. Jste vlastníky Galaxy A52s 5G? Narazili jste na některé z výše popisovaných potíží? Dejte nám vědět do komentářů.

Související články

Dnes nejčtenější

.