Zavřít reklamu

Samsung tento týden spouští v Česku prodej telefonu Galaxy A52s 5G, díky němuž si přednosti nové generace smartphonů může vychutnat prakticky každý. Novinka navazující na letošní model Galaxy A52 5G je vybavena vylepšeným čipsetem Snapdragon 778G a bude dostupná v černé, bílé, zelené a fialové barvě za doporučenou maloobchodní cenu 11 499 korun.

Galaxy A52s 5G disponuje Super AMOLED displejem typu Infinity-O s úhlopříčkou 6,5 palce. Hráče potěší především plynulé překreslování pohybu díky obnovovací frekvenci 120 Hz – v této kategorii si tak kvalitní obraz ještě neužili.

Telefon se pyšní také vynikajícím fotoaparátem. Hlavní modul má rozlišení 64 MPx a optickou stabilizaci obrazu, kromě něj je k dispozici ultraširokoúhlý fotoaparát s úhlem záběru 123°, snímač hloubky a makroobjektiv. Přední kamerka má vysoké rozlišení 32 MPx.

Galaxy A52s 5G je vybaven technologií Game Booster založenou na AI, která potěší zejména náruživé hráče. Funkce Frame Booster přidává mezi jednotlivá herní okénka virtuální obraz, což znamená plynulejší překreslení pohybu při rychlých herních akcích. Velkou pochvalu si zaslouží výkonná baterie s kapacitou 4500 mAh a rychlé dobíjení s výkonem 25 W, což znamená dlouhou výdrž a méně nutného času na dobíjení.

Také si můžete i bez sluchátek vychutnat kvalitní stereo zvuk, který kromě hráčů ocení i milovníci filmů či seriálů. Vestavěné reproduktory disponují technologií Dolby Atmos, což znamená nejen kvalitní zvuk, ale i prostorové efekty.

S Galaxy A52s 5G vás nezastaví ani déšť. Telefon splňuje certifikaci IP67, takže je odolný proti vlhkosti i prachu a ve vodě vydrží ponořený až do 1 metru hloubky po dobu 30 minut.

Mezi výrazné přednosti telefonu patří i rychlé připojení do 5G sítí. Nejde jen o rychlejší datový průtok, důležitou vlastností 5G je i rychlá odezva a tedy menší zahlcování vyrovnávací paměti v rychlých herních akcích, kde se jiné smartphony mohou zasekávat.

Galaxy A52s 5G vedle toho disponuje aplikací Enhanced Quick Share, která umožňuje inteligentní a intuitivní sdílení souborů, funkcí RAM Plus, což je optimalizované rozšíření paměti umožňující telefonu běžet rychleji, bezpečnostním systémem Samsung Knox, chránícím telefon 24 hodin denně, a v neposlední řadě službou Samsung Pay.

Dnes nejčtenější

.