Zavřít reklamu

Co si budeme nalhávat. O tomto datu se tak nějak vědělo už hodně dlouhou dobu dopředu. Spekulace se na něm víceméně shodovaly ještě předtím, než Samsung uvedl svůj čipset Exynos 2200 a zmínil, že uvedení nových telefonů bude v únoru. Včera jsme pak mohli vidět uniklou pozvánku na samotnou akci. Nyní je nicméně vše potvrzeno. Galaxy S22 a Galaxy Tab S8 přijdou 9. února.

Galaxy

Pozvánka je opravdu shodná s tou, kterou jsme viděli včera. Tiskový web Samsungu ji navíc efektně animuje, kdy z označení 22 přejde na S. U tohoto přechodu je pak zobrazený i ubíhající čas, pravděpodobně jako odkaz na vylepšené video novinek. I když pak pozvánka jasně odkazuje na řadu smartphonů Galaxy S22, očekáváme také představení tabletu Galaxy Tab S8.

Samsung uveřejnil i nové video lákající na jeho Unpacked akci. Na jeho konci je pak slogan Break the rules of light. Společnost se tedy při prezentaci bude zjevně nějakou chvíli zaobírat fotografickými a video funkcemi jeho novinek ve spojitosti s nočními režimy, popřípadě astrofotografií. Celá akce začíná v 16. hodin našeho času a sledovat ji můžete na YouTube kanálu společnosti Samsung.

Související články

Dnes nejčtenější

.