Zavřít reklamu

V příspěvku na blogu vedoucího mobilního oddělení společnosti Samsung byla oficiálně potvrzena únorová akce, na které se představí nástupce řady S, tedy Galaxy S22. Byl ale také naznačeny některé oblasti, které by měla zdokonalovat.

Dr. TM Roh, prezident a ředitel MX Business Samsungu, v příspěvku zmiňuje, že letošní řada Galaxy S přinese dosud nejpozoruhodnější zařízení, které spojí největší zážitky Samsung Galaxy do jednoho ultimátního zařízení. Nepřímo tak potvrdil kombinaci řady Note s modelem S22 Ultra. Hodně se totiž věnuje velkému displeji, stylusu S Pen a tomu, že loni společnost žádného nástupce modelu Note nepředstavila.

Mimo to zmiňuje, že nová řada Galaxy S bude umět pořizovat ty nejlepší a nejjasnější fotografie a videa, jaké jste kdy pořídili telefonem – ve dne i v noci. Příspěvek na blogu pak výslovně potvrzuje, že akce Unpacked proběhne v únoru, přesný datum ale neurčuje. Máme se však připravit na dokonalý zážitek a především „přepsání budoucnosti chytrých telefonů.“ Vzhledem ale k tomu, že o řadě Samsung Galaxy S22 víme už vlastně skoro vše, je otázkou, co by zde mělo být takovým překvapením, abychom si z něho sedli na zadek.

Související články

Dnes nejčtenější

.