Zavřít reklamu

Pro nikoho není žádným tajemstvím, že do premiéry nadcházející vlajkové lodi společnosti Samsung, tedy řady Galaxy S22, zbývá už jen několik málo týdnů. Ostatně i sám Samsung potvrdil, že k akci dojde někdy v únoru. Společnost sice přesné datum ještě neuvedla, i když jej více než naznačila. Nyní uniklá pozvánka zmiňuje vše podstatné.  

V sociální síti Twitter sdílel tuto pozvánku uživatel Evan Blass. Podle toho, co říká, by se akce Unpacked mohla konat 9. února 2021. Pokud jde o samotný obrázek, je vzhledově mnohem jednodušší než předchozí pozvánky na Unpacked akce. Zobrazuje průhlednou a pravděpodobně skleněnou kostku s výrazným písmenem „S“, které jasně odkazuje na celou řadu nových zařízení, jako je modelová řada telefonů S22 a tabletů S8. Toto je doplněno ještě o psaný text „The Epic Standard“.

S22

Termín konání akce je samozřejmě v souladu s dalšími úniky, nicméně odpovídá i informacím uveřejněným samotným Samsungem. Jak totiž můžete vidět na amerických „rezervačních“ stránkách nových zařízení, tak se zde níže při rozkliknutí dalších informací dozvíte, že možnost rezervace končí 8. února ve 23 hodin a 59 minut. Jasně by tedy dávalo smysl, že představení novinek bude hned následující den.

Dále se zde totiž píše, že právě 9. února začnou předobjednávky, čas zde ale uvedený není, takže tomu tak bude pravděpodobně ihned po skončení akce. Dokonce je zde i zmínka o 24. únoru, kdy předobjednávky budou končit. Znamená to samozřejmě, že tento den vstoupí zařízení do prodeje. Dokud však svou pozvánku nevydá sám Samsung, pořád se jedná o neoficiální informace.

Související články

Dnes nejčtenější

.